• Неодамнешно
Ксинкингхао Женска Чипка Шупливи Врвови Со Кратки Ракави Кошула V Патент За Вратот Исечена Маица Од Ремен За Рамо Модни Врвови Од Туника Бела С
zoom_in

Ксинкингхао Женска Чипка Шупливи Врвови Со Кратки Ракави Кошула V Патент За Вратот Исечена Маица Од Ремен За Рамо Модни Врвови

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.34 "Ракав : 27. ①Прилика оваа нова мода блузи лабава фит кошули е одлична за сите прилики, како што се секојдневно носење, датум, работа, одмор, патување, плажа, забава. ●Големина на белешка●Горната Големина : S,M,L,XL, XXL.22" Должина : 74cm/29.80" ракав : 26. Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.

Избор на купувачи..