• Неодамнешно
Алатки Извонредна Лента Сет Ливче Цвет Небото Море Хартија Маскирање лента Ваши Лента алатка кутија
zoom_in

Алатки Извонредна Лента Сет Ливче Цвет Небото Море Хартија Маскирање лента Ваши Лента алатка кутија

DEN 112.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Елфиндеа Алатки 5 парчиња/пакет Извонредна Лента Сет Ливче Цвет Небото Море Хартија Маскирање Лента Ваши Лента Алатка кутија тежина : 0,06 Кгадхезивна Лента Тип : Еднострана Лента : декоративен производ : Материјал За Лента За Миење : Боја На Хартија За Ваши : Повеќебојна Соодветна Возраст : 6+Количина : 2 парчиња 0,8 см х 2м, 1 парчиња 1см х 2м, 1пц 3см X 2 M 1pc 5cm x 2m По Setsize : 0,8 Cm/1cm/3cm/5cm ширина 2m должина дозволете грешка од 1-3cm поради Рачно Мерење. Ценете го вашето разбирање за аберацијата поради разликата меѓу различните екрани на екранот. Пакетот Вклучува : 1 комплет вклучува 2 парчиња 0,8 см x 2m, 1 парчиња 1cm x 2m, 1pc 3cm x 2m 1pc 5cm x 2m Type : Леплива Лента 100% сосема нов и квалитетен. Елфиндеа Алатки 5 парчиња/пакет Исклучителна Лента Сет Ливче Цвет Небото Море Хартија Маскирање лента Ваши Лента алатка кутија. Боја и Големина : Мулти-боја;една големина. Материјал : Ваши. Алатки. Алатка кутија.

Избор на купувачи..