• Неодамнешно
Цермоге Женска Секси Долна Облека Долна Облека Женски Божиќен Принт Долна Облека Градник+Жартиера+Гарнитури Комплет Бебешка Отсечена Облека За Спиење
zoom_in

Цермоге Женска Секси Долна Облека Долна Облека Женски Божиќен Принт Долна Облека Градник+Жартиера+Гарнитури Комплет Бебешка

DEN 335.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. Се фокусира на совршена долна облека За Вас Ве Прави супер секси и заводлива. Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Сезона : Лето, Пролет : Женска Пригода : Сексиматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Стил На Печатење : Секојдневен, Должина На Сексислав : Без Ракави Како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 Комплет Женска Долна Облека Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 88-118см/34.65-46.46 "Половината : 84-104см/33.07-40.94" 1.Ставете го вашето тело во целосно опуштен статус. 2.Ултра мазно чувство на допир, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките.

Избор на купувачи..