• Неодамнешно
Јубнлви Машки Врвови Машки Широки Цврсти Памучни Ленени Копчиња Со Кратки Ракави Плус Големина Маица Блуза
zoom_in

Јубнлви Машки Врвови Машки Широки Цврсти Памучни Ленени Копчиња Со Кратки Ракави Плус Големина Маица Блуза

DEN 511.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

+Табела Со големини} Азиска Големина : М Сад/Еу Големина : М Биста : 110см/43.7 "Ракав : 23см/9.иако ви е удобно и повеќекратно патен за избор и моден дизајн, високиот квалитет ве тера да преминете од секојдневна дневна облека во шик изглед за неколку секунди.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.1 " Ракав : 24см/9.8 "Рамо : 51cm/20. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите.0 "Ракав : 25cm/9. Азиска Големина : XXL САД / Еу Големина : XL Биста : 128cm/50. Азиска Големина : XL САД/Еу Големина : L Биста : 122cm/48.Опис : Специјална Ткаенина/Моден дизајнсе изработени од висококвалитетни материјали, издржливи за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Избор на купувачи..