• Неодамнешно
Летен Моден Сарафан Летен Сатенски Еднобоен Затворен Струк Лабав В Замав На Листот На Вратот Женски Фустан
zoom_in

Летен Моден Сарафан Летен Сатенски Еднобоен Затворен Струк Лабав В Замав На Листот На Вратот Женски Фустан

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С Биста : 116см/45,67" Ракав : 32,5 см/12,80" Должина : 80см/31,50" Големина : М Биста : 121см/47,64" Ракав : 33см/12,99" Должина : 82см/32,28" Големина : Л Биста : 126см/49,61" Ракав : 33,5 см/13. Чевли Со високи потпетици За Секси И Елегантно Чувство.18" ракав : 34cm/13.Летен Сатенски Еднобоен Затворен Струк Лабав В Замав На Листот На Вратот Женски Фустанматеријал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.Секојдневно направено подобро : ги слушаме клиентите и добро - секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност со : или Влечки за Секојдневен Изглед. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.

Избор на купувачи..