• Неодамнешно
Боксерскиот Шампион Чивава Борец За Кучиња Унизе Маичка Со Кратки Ракави
zoom_in

Боксерскиот Шампион Чивава Борец За Кучиња Унизе Маичка Со Кратки Ракави

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа класична унисекс маичка од дрес се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Оваа маичка има ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамото има лепење за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Работи верно на големината. . . С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. 3ХЛ. . Ширина, во. 17.99. 20.00. 22.01. 24.02. 25.98. 27.99. . Должина, во. 27.99. 29.02. 30.00. 31.02. 32.01. 32.99. . Должина на ракавот, во. 8.90. 9.17. 9.45. 9.72. 10.00. 10.39. . Боксерскиот Шампион Чивава Борец За Кучиња Унисекс Маичка Со Кратки Ракави.

Избор на купувачи..