• Неодамнешно
Walmeck Teleprompter Телефон И DSLR Снимање Мини Телепромптер За Подлога Таблет Пренослив Паметен Телефон Камера Суфлер Со Држач За Телефон Поддршка Широк Објектив Адаптер П?
zoom_in

Walmeck Teleprompter Телефон И DSLR Снимање Мини Телепромптер За Подлога Таблет Пренослив Паметен Телефон Камера Суфлер Со Држач

DEN 335.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : . Компатибилен со паметни телефони, таблети и камери, совршен за пренос во живо, хостинг, говор, снимање видео, онлајн настава итн. Поддршка макс. 7.9 во големина на екранот. Лесен за инсталирање и удобен за работа, добар помошник за блогери, наставници преку интернет, домаќини итн. Направено од висококвалитетно стакло со висока преносливост, појасно и помалку влијание врз видеото . Телепромптерот поддржува широкоаголен објектив за поширока сцена ( не ја поддржува широкоаголната леќа со фокусен сегмент помал од 35мм ). Едноставно за инсталирање, потребни се само неколку телепромптерот ќе биде подготвен за работа. Можете лесно да го монтирате телепромптерот на стативот со вклучената глава на статив. Спецификација : . Погоден за : 7,9 Инчен Екран Макс. Големина : 21 х 20 х 8см/8.3 х 7.9 х 3.1 инчи. Боја : Црна. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло. Тежина : 700гр/24,7 мл. Големина на пакетот : 30 х 20 х 15см. Тежина на пакетот : 1500гр/52,9 мл. Пакување Листа : . 1 X Телепромптер Компатибилен Со паметни телефони, таблети и камери, совршен за пренос во живо, хостинг, говор, снимање видео, онлајн настава итн. Поддршка макс. 7.9 во големина на екранот. Лесен за инсталирање и удобен за работа, добар помошник за блогери, наставници преку интернет, домаќини итн. Направено од висококвалитетно стакло со висока преносливост, појасно и помалку влијание врз видеото . Телепромптерот поддржува широкоаголен објектив за поширока сцена ( не ја поддржува широкоаголната леќа со фокусно се.

Избор на купувачи..