• Неодамнешно
Квадратни Навлаки за Перници 18х18во Денот На Вљубените Мали Заштитници за Перничиња ние Слатка Маслена Слика Памучна Ленена Декоративна Перница За Љубовници Домаш
zoom_in

Квадратни Навлаки за Перници 18х18во Денот На Вљубените Мали Заштитници за Перничиња ние Слатка Маслена Слика Памучна Ленена

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : навлаката за перници содржи 4 обрасци. Секоја навлака за перници има романтична шема отпечатена од едната страна, што е лесно да се совпадне со другите украсни перници За Денот на Вљубените или празнични украси. Навлаката за перници е изработена од лесен за кожата и издржлив памучен и ленен материјал.Спецификација : Материјал : Памук и постелнина : околу 45х45см/17, 7х17, 7нежина : Околу 320гпакувана Листа : навлака за перница за денот на Вљубените x4 (јадрото на перницата не е вклучено)Забелешка : ве Молиме разберете дека бојата на нашиот производ може малку да отстапи од сликата поради ефектот на осветлување и аголот на снимање. Ве молиме проверете за детални информации за специфичната големина на производот на сликата. Исклучителен Дизајн : сет од 4 перници со различни еднострани печатење главно за љубовници. Користете љубители на црвени јавор и други елементи за печатење за декорација на софата или спалната соба во дневната соба. Издржлив Материјал : капакот на перницата е изработен од мек памук и лен кој е издржлив и отпорен на абење има добра пропустливост на воздухот не е лесен за пилинг е еколошки и нема мирис и е пријателски за кожата и удобен. Скришум Патент : невидливиот патент е дизајниран на страната на навлаката за перници што го прави поубав. Патентот е толку силен и доволно мазен што лесно можете да ја ставите перницата и да ја извадите. Прекрасно Печатење : моделите на навлаките за перници се нацртани со извонредни техники за печатење и боење. Може да се измие со вода не е лесно да се избледи и нема потреба да се грижите за деформација и намалување. Сладок Подарок : комплетот за навлаки за перници со четири парчиња е одличен додаток на украсите За Денот на Вљубените. Уникатните и романтични дезени дизајнирани на навлаката за перници ќе и дадат на вашата соба нов изглед кој исто така ќе ги задоволи вашите љубовници.

Избор на купувачи..