• Неодамнешно
АНИМЕ АСТРА ИЗГУБЕНА ВО ВСЕЛЕНАТА Печатена Трговска Маица Маж Жена Маица За Маици Со Екипаж Секојдневен Краток Ракав Хараџуку
zoom_in

АНИМЕ АСТРА ИЗГУБЕНА ВО ВСЕЛЕНАТА Печатена Трговска Маица Маж Жена Маица За Маици Со Екипаж Секојдневен Краток Ракав Хараџуку

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Детали За Големината : . 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. 2.Рачно мерење, може да има грешка од 1-3 см, ве молиме разберете. Големина : ХХС, Биста : 82см, Должина : 63см, Рамо : 38см, Ракав : 19см. Големина : ХС, Биста : 88см, Должина : 65см, Рамо : 40см, Ракав : 20,5 см. Големина : С, Биста : 94см, Должина : 67см,Рамо : 42см, Ракав : 22см. Големина : М, Биста : 100см, Должина : 69см,Рамо : 44см, Ракав : 23,5 см. Големина : Л, Биста : 106см, Должина : 71см,Рамо : 46см, Ракав : 25см. Големина : XL, Биста : 112cm, Должина : 73cm,Рамо : 48cm, Ракав : 26.5 см. Големина : XXL, Биста : 118cm, Должина : 75cm,Рамо : 50cm, Ракав : 28cm. Големина : ХХХЛ, Биста : 124см, Должина : 77см, Рамо : 52см, Ракав : 29,5 см. Големина : 4 XL, Биста : 130cm, Должина : 79cm,Рамо : 54cm, Ракав : 31cm. Тип на производ : Маици Маж Жена.

Избор на купувачи..