• Неодамнешно
Летни Врвови Плус Големина Женски Печатени Тркалезни Вратот Раглан Ракав Полите Пресече Лабава Краток Ракав Копче Декорација Фустан Плус Големина Блузи За Жени М?
zoom_in

Летни Врвови Плус Големина Женски Печатени Тркалезни Вратот Раглан Ракав Полите Пресече Лабава Краток Ракав Копче Декорација

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Конвенционална. Должина На Ракавот : Кратки Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Што ќе добиете : 1pc цветни кошула големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Ракав : 20см/7.87" Должина : 64см/25.20"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40" Ракав : 21см/8.27" Должина : 65см/25.59"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 100СМ/39.37" Ракав : 22см/8.66" Должина : 66см/25.98"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 105см/41.34" ракав : 23см/9.06" должина : 67см/26.38"големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 110см/43.31" ракав : 24см/9.45" должина : 68см/26.77" дизајн : обичен врат на екипажот елегантно и свежо Цветно Печатење, ЛАБАВ и ТЕЧЕН врв на ТУНИКА, создавајќи Шармантен и елегантен стил. Изработен е од убав Квалитетен Материјал, Издржлив и Погоден за Вашето Секојдневно Носење. Чипка Врвови За Жени. Машина За Нега На Перење Или Рачно Перење Со Ладна Вода Закачете Или Исушете Ја Линијата Без Женски Врвови. Повод : Овие Женски Врвови Се Погодни За Дома, Одмор, Патување, Датум, Забава, Плажа, Шопинг. Тоа Ќе Биде Убава Опција За Активности На Отворено Или Внатре. Слоеви Врвови. Карактеристики : Овој Обичен Врат На Вратот Кратки Ракави Врвот Е Женски. Многу Удобно За Носење, Ќе Ве Направи Пошармантни И Стилски, Но Без Да Покажете Премногу. Плус Големина Атлетски Врвови За Жени.

Избор на купувачи..