• Неодамнешно
Сдјма Деца Бебе Девојки Фустан Плажа Фустани Повик Без Ракави Американско Знаме Принцеза Сарафан Летен Фустан
zoom_in

Сдјма Деца Бебе Девојки Фустан Плажа Фустани Повик Без Ракави Американско Знаме Принцеза Сарафан Летен Фустан

DEN 203.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : Табела Со Големина На Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА : Препорачана Должина На Фустан (без Ремени)Биста (пред истегнување)биста (по истегнување)1-2 Години9041см/16,14"38см/14,96"66см/25,98"2-3 Години10043см/16,93"40см/15,75"68см/26,77"3-4 години 11046см/18. ; Симпатична; Без Ракави; Слатка;.

Избор на купувачи..