• Неодамнешно
Блескав Божиќ Гном Кадифен, Рачно Изработени Шведски Томте Божиќ Декорација, Деца Роденден Подарок Дома Орнаменти Маса Дедо Фигурини-13
zoom_in

Блескав Божиќ Гном Кадифен, Рачно Изработени Шведски Томте Божиќ Декорација, Деца Роденден Подарок Дома Орнаменти Маса Дедо

DEN 585.12

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совршен Домашен Декор - ова е уникатен стил, нема да го најдете истиот стил на пазарот. Производот не вклучува батерии, треба да донесете три ААА батерии.Стил : Томте Гномс. 1 или 2 * Осветлени Гноми Кадифен 1.

Избор на купувачи..