• Неодамнешно
14к Позлатени Сребрени Тркалезни Црни Обетки Од Природен Дијамантски Квадратни Кластери
zoom_in

14к Позлатени Сребрени Тркалезни Црни Обетки Од Природен Дијамантски Квадратни Кластери

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно 14к Позлатени 925 Сребрени Кружни Црни Обетки Од Природен Дијамантски Квадратни Кластери (0,1 Cttw, I2-I3 Јасност). Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашиот валентин, семејство или само пријател,итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ, Денот На Таткото Додава Допир На Убавина Инспирирана од Природата на Вашиот Изглед оваа Обетка Обетки во 14к Позлатено Сребро Прави Извонреден Додаток на Вашата Колекција. Црна Натура Дијамант Круг Намалување, Има Јасност На I2-I3, Камен Боја : Црна, Камен Поставување : Поплочување Поставување Тип, Дијамант Тежина : 0.10 Карат, Назад Наоѓање : Завртка, Метал Печат : 925. Сите Наши Дијаманти Се Без Конфликти, Гарантирано 100% Задоволство. Совршена идеја за подарок За Божиќ, забава, свадба, свршувачка, годишнини, дипломи, родендени, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и така натаму. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како.

Избор на купувачи..