• Неодамнешно
Лументо Лето Ракав Фустан За Жени Цветни Длабоко V-Вратот Ѕвонче Ракав Мини Фустан Повик Лабава Плажа Сарафан
zoom_in

Лументо Лето Ракав Фустан За Жени Цветни Длабоко V-Вратот Ѕвонче Ракав Мини Фустан Повик Лабава Плажа Сарафан

DEN 516.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Носете го овој фустан за секоја пригода, работа, бизнис или секојдневно што дава опуштено вклопување. Суштински фустан заumn, Зима и прилики. Фустан со долги ракави кој дава дополнителен мек допир, врвна ткаенина, истегнување и богат материјал за дополнителна удобност.

Избор на купувачи..