• Неодамнешно
Декор Внатрешен Надворешен Комплет Перници, 20 20
zoom_in

Декор Внатрешен Надворешен Комплет Перници, 20 20

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие прекрасни украсни перници се меки и удобни. Овој комплет содржи две перници и е достапен во различни големини. Овие перници може да се користат или во затворени простории или на отворено. Додадете поп боја на вашиот трем или двор со овие меки, удобни перници. Изработени од 100% вртен полиестер, овие перници се отпорни на вода, отпорни на избледување и отпорни на дамки. Тие се брзо сушење и лесна нега; едноставно сунѓер миење со сапун и вода. Произведено во САД. Убава, стилска и удобна. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Вклучува две перници исполнети со меко 100% пополнување на поли влакна. Отпорен на дамки; отпорен на избледување; водоотпорен. Исчистете го местото со вода и сапун. Произведено во САД. 100% гарантирано задоволство. Пребарајте го нашиот бренд за сите ваши потреби за перничиња на отворено. Swatchs се достапни на барање.

Избор на купувачи..