• Неодамнешно
Жените Y2k Надвор Рамо Долги Ракави Маици Тенок Одговара На Еластична Врвот Еднобојна Маица Без Грб
zoom_in

Жените Y2k Надвор Рамо Долги Ракави Маици Тенок Одговара На Еластична Врвот Еднобојна Маица Без Грб

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Мулти-боја. Стил : Мода. Сезона : Лето, Fall, Пролет. Забелешка : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, ние се стремиме да ја фотографираме ставката што е можно пореална. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : мешавина од памук, удобна и дише, ве одржува убави и удобни цел ден.Нежен циклус или миење раце.Трендовски облека за жени 2000-титеesетски. Карактеристика : Долги ракави, надвор од рамото, рушена биста, цврста боја, исечена должина. Вградени врвови за жени, лесни за ставање и соблекување. Дизајн : Прекрасната боја го прави ова надвор од рамото врвовите на културите изгледаат елегантно и шик, лесно се покажуваат вашиот сладок шарм и модни вкусови. Натпревар : врвовите на Културите Со Долги ракави, добро се комбинираат со вашите омилени високи задници, како фармерки, хеланки, панталони со моливи, сандали или високи потпетици. Повод : Женски модни врвови, совршени за секојдневно носење, плажа, состаноци, клуб, ноќно излегување, работа, забава, улица, одмор, дипломирање и така натаму.

Избор на купувачи..