• Неодамнешно
ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР, 6000mah Батерија Двојни Звучници И 64G 100-240V Двојна SIM Картичка Слот ТАБЛЕТ IPS Екран СО 3G МРЕЖА WIFI За Дневно За Патување Црна
zoom_in

ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР, 6000mah Батерија Двојни Звучници И 64G 100-240V Двојна SIM Картичка Слот ТАБЛЕТ IPS Екран СО 3G МРЕЖА WIFI

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР, 6000mah Батерија Двојни Звучници 3 И 64 G 100-240 V Двојна SIM Картичка Слот 10 Инчен ТАБЛЕТ IPS Екран СО 3 G МРЕЖА WIFI За Дневно Патување Blackspeciation : Тип На Ставка : 10 Инчен Таблет Материјал : Алуминиумска Легура, LCDSystem : за 11supportирани Јазици : Mt6592 Меморија : 3 GB и 64gbhard диск : Поддршка за мемориска картичка До 128gb ДИСПЛЕЈ : 10 ИНЧЕН IPS HD ГОЛЕМ Екран : Екран НА ДОПИР : Капацитивен Екран I/O : 1 X ТИП C, 1 X 3,5 Mm Слушалки Портпарол : Поддршка Microphone : Поддршка Wifi : 2,4 G 5g Wifinetwork систем : 2g gsm : 850 900 1800 1900 3 G WCDMA : 2100 Слот за двојна сим-картичка : 3 слотови За Картички МОЖАТ ДА ИНСТАЛИРААТ ДВЕ СИМ-КАРТИЧКИ И ЕДНА МЕМОРИСКА КАРТИЧКА Истовремено Сензор За Гравитација : Поддршка : Камера За Поддршка : 5 милиони Предна камера И 8 Милиони Задни Камерабатерија Спецификација : 6000mah Вклучен Тип : Литиум Батеријаполнач Кои Спецификации На Земјата Се Достапни : Напон : 100-240v Пакет Листа : 1 x 10 ИНЧЕН ТАБЛЕТ1 X otg КАБЕЛ1 x полнач1 X Упатство За Упатства1 x ТАБЛЕТ PC1 X OTG КАБЕЛ1 X Кабел За Податоци1 X Раководител ЗА Полнење1 X УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА [Лесен ЗА Употреба] ЗА таблети Се Полесни За Поставување И Поедноставни За Активирање, Заштитувајќи Ги Вашите Информации. Таблетот нема да обезбеди никакви реклами и може да имате подобро искуство додека го користите. Со ова за таблет, можете да најдете многу апликации што ги сакате За Play Store.

Избор на купувачи..