• Неодамнешно
Монтереј Клуб Женски Гроздобер Самовила Втиснување Краток Ракав Голф Поло Кошула #2682
zoom_in

Монтереј Клуб Женски Гроздобер Самовила Втиснување Краток Ракав Голф Поло Кошула 2682

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Монтереј Клуб Женски Гроздобер Самовила Втиснување Краток Ракав Голф Поло Кошула #2682 Материјал : 93% Полиестер, 7% Спандекс. Дизајн на кратки Ракави. Патент плакета за прилагодлива удобност, со држач за јака за продолжено покривање. Изведба истегнување конструкција за удобност и мобилност. Нашата ткаенина што ја отстранува влагата со Сув Замав брзо ја суши потта за да ве одржува суви. Стандардно вклопување за опуштено, лесно чувство. Женски Гроздобер Самовила Втиснување Краток Ракав Голф Поло Кошула Од Монтереј Клуб.

Избор на купувачи..