• Неодамнешно
4 јули Фустани За Жени Плус Големина Обичен Американски Знаме Екипажот Вратот Краток Ракав Кошула Миди Фустан
zoom_in

4 јули Фустани За Жени Плус Големина Обичен Американски Знаме Екипажот Вратот Краток Ракав Кошула Миди Фустан

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Јака : Кружен Врат.Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Повод : Дома, Секојдневно.Што добивате : 1пц Жени Врвови. Лесно за совпаѓање : можете слободно да се совпаѓате со тоа. смени фустани за жени 2023 година.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Денот На Независноста На жените Печатени Круг Вратот Краток Ракав Dress Features : 1.Должина На Ракавот : Краток Ракав. Овие врвови/ фустани можат совршено да се совпаднат со панталони, високи потпетици, јакни, сандали итн.

Избор на купувачи..