• Неодамнешно
Ниуер Жени Исечени Панталони Висок Струк Каприс Еднобојни Капри Панталони Обични Дно Панталони Со Копчиња Црна М
zoom_in

Ниуер Жени Исечени Панталони Висок Струк Каприс Еднобојни Капри Панталони Обични Дно Панталони Со Копчиња Црна М

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Како што се пролет, лето, секојдневно, забави, плажа, дом, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Капри Панталони Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Овие Капри Панталони Можат Добро да Се Совпаднат Со Речиси Сите Ваши Врвови, Елек, Маица, Блуза, Врв Од Ками, Кроп Топ за Секојдневен Трендовски Изглед. Материјал-95% Лен 5% Спандекс. Материјал : 95% Лен 5% Спандекс. Дизајн-Обични Капри Панталони Со Џебови, Лабави Удобни Лежерни Ленени Капри Панталони, Капри Панталони Со Висок Струк, Валани Капри Панталони Со Цврста Боја. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Памучни Ленени Панталони Капри, Капри Панталони Со Висок Струк, Летни Капри панталони.Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Дневна Капри Панталони, Капри Панталони, Капри Панталони, Лабави Обични Панталони, Плажа Харем Капри Панталони,Тип На Шема : Солидна Боја : Бела, Светло Сива, Црна, Црвена, Розова, Вино Црвена, Каки, Жолта, Кајсија, Портокалова, Армиска Зелена, Небесно Сина, Темносина, Тексас Сина, Темно Сива(опционално)Големина : S, M, L, Xl, 2xl, 3xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Лен 5% Спандексваист : Висока Должина На Половината : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа,Јогафеатури : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.

Избор на купувачи..