• Неодамнешно
Долга Рачка Туш Тело Бања Четка Кожата Назад Масажа Чистење Алатка V7I0
zoom_in

Долга Рачка Туш Тело Бања Четка Кожата Назад Масажа Чистење Алатка V7I0

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Четка За Тело За бања Мека Четка За Пилинг За Туширање Со Долга Рачка Пилинг За Грб Длабоко Чистење На Површината На Кожата Точки На Куршуми : висококвалитетни и Издржливи Материјали : меката четка коса може да ја масира кожата, длабоко да ја исчисти нечистотијата на површината на кожата. Оваа четка може ефикасно безбедно да ја исчисти вашата кожа.Лесно За Чистење : долгата рачка на оваа четка за тело за бања ви овозможува да ги исчистите сите области на телото, грбот и нозете. На рачката има дупка за лесно закачување и складирање.Пилинг За Чистење На Грбот : оваа четка за бања ви помага да ја отстраните мртвата кожа, длабоко чистење на површината на кожата за да ви даде чист грб.Совршено за Капење : Користете ја оваа практична четка кога се туширате за да го масирате грбот и да го ослободите заморот после работа.Идеален Подарок : четката за туширање со долга рачка е погодна за мажи, жени и деца. Совршен подарок за пријателите.Опис : Име : Четка За Тело За Бања со Долга Рачка : 36*7см боја : зелена, сина, Розова Црвен Материјал : PPPackage Вклучува : 1 парчиња Четки За Бања : Поради ефектите на осветлување и аглите на снимање, може да има одредена разлика во бојата, ве молиме разберете.Поради рачно мерење, може да има толеранција во големината на производот. 1x Долга Рачка Туш Тело Бања Четка Кожата Назад Масажа Чистење Алатка V7 I0.

Избор на купувачи..