• Неодамнешно
Мажите Поставуваат Џебни Облеки Со Долги Ракави Дуксер И Панталони
zoom_in

Мажите Поставуваат Џебни Облеки Со Долги Ракави Дуксер И Панталони

DEN 471.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

46" ракав : 70см/27. Многу Кул За Носење И.25"големина : xl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 124СМ/48. Тип на шема : печатење.65" должина : 80см/31.35" Должина На Панталони : 108см/42.50" должина на панталони : 115см/45.56" ширина на лизгање : 49см/19.19"големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 140см/55. Должина на ракавот : Долг Ракав.79" половината : 102см/40.28"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 118СМ/46.91" : 114см/44.09" Ракав : 68см/26. Обичниот Пуловер со Долги ракави се Чувствува Мек И Удобен и Ќе Ви се допадне кога ќе Го Примите. Сервис : Нашите Комплети Користат Мека И Удобна Ткаенина Можете Да Добиете Облека Со Модни И Убави Кошули И Панталони, Ако Производот Има Нешто Погрешно, Ве Молиме Контактирајте Не За Решавање.28" : 129см/50.82" ракав : 72см/28.08" должина : 76см/29.22"Големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 БИСТА : 132см/51. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 Биста : 112см/44.97" ракав : 74см/29.

Избор на купувачи..