• Неодамнешно
Вожидаоза Женски Блузи Женски Кратки Ракави В-Вратот Блузи+Панталони Медицинска Сестра Работна Униформа Со Џебен Комплет Врвови За Женски Култури
zoom_in

Вожидаоза Женски Блузи Женски Кратки Ракави В-Вратот Блузи+Панталони Медицинска Сестра Работна Униформа Со Џебен Комплет Врвови

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : XS Биста : 84cm/33.07 "Ракав : 17cm/6.69" Горната Должина : 64cm/25.20 "Половината : 64cm/25.20" Должина На Панталоните : 100cm/39.37". Големина : С Биста : 88см/34.65" Ракав : 18см/7.09 "Горна Должина : 66см/25.98" Половината : 68см/26.77 "Должина На Панталоните : 101см/39.76". Големина : М Биста : 93см/36.61 "Ракав : 19см/7.48" Горна Должина : 68см/26.77 "Половината : 72см/28.35" Должина На Панталони : 102см/40.16". Големина : Л Биста : 98см/38,58" Ракав : 20см/7,87 "Горна Должина : 70см/27,56" Половината : 76см/29,92 "Должина На Панталоните : 103см/40,55". Големина : XL Биста : 103cm/40.55" ракав : 21cm/8.27" Горната Должина : 71cm/27.95" Половината : 82cm/32.28" Панталони Должина : 104cm/40.94" Женски Краток Ракав V-Вратот Блузи+Панталони Нега Работна Униформа Со џеб Set Item specicscollar : V-deckgender : Женска Сезона сезонски материјал : полиестерски обрасци : цврсти карактеристики на бои1. Мека и удобна, Изработена од мека и висока еластичност ткаенина, лесна, удобна и дише.2. Спортски стил, Краток ракав, секси отворен грб го покажува вашиот прекрасен грб, v деколте и лабав дизајн со цврста боја. 3. Ткаенината со завеса, дише и мека ве прави удобни и стилски.4. Хит тренингот трчање јога фитнес резервоарот врвот, било кој вид на спортски или секојдневно носење5. Ова е најдобриот подарок за одмор за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допадне пакетот вклучува : 1pc топ + 1pc pantscommodity view : . карго панталони женски панталони за јога панталони женски ленени панталони за жени широки панталони за жени панталони за жени.

Избор на купувачи..