• Неодамнешно
МАШКИ 3д Дигитално Печатење Џебна Тока Ревер Кошула Со Кратки Ракави
zoom_in

МАШКИ 3д Дигитално Печатење Џебна Тока Ревер Кошула Со Кратки Ракави

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Должина На Ракавот : Должина. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Топман Комбинезон Машка Маичка Формална Шема За Облекување : . Големина : М Биста : 113см/44.49" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 23см/9.06" Должина : 70см/27.56"Големина : Л Биста : 117см/46.06" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 24см/9.45" Должина : 72см/28.35"Големина : XL Биста : 122см/48.03" рамо : 50см/19.69" ракав : 25см/9.84" должина : 74см/29.13"големина : ххл Биста : 127см/50.00" рамо : 52см/20.47" ракав : 26см/10.24" должина : 76см/29.92"големина : хххл биста : 133см/52.36" рамо : 54см/21.26" ракав : 27см/10.63" должина : 78см/30.71" материјал : изработен е од Добри Материјали, доволно Издржлив за секојдневно носење. Големина : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. Собирање : Машкиот Врв Е Лесен за Носење и Може Да Биде Добро Усогласен Со сите Видови Панталони.

Избор на купувачи..