• Неодамнешно
Ижансеан Појавување На Семејството Пижами Постави Божиќ Панталони Памук Пјс Постави Мечка Пижами За Семејството
zoom_in

Ижансеан Појавување На Семејството Пижами Постави Божиќ Панталони Памук Пјс Постави Мечка Пижами За Семејството

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

9-12 Месеци Врвна Должина : 63. М Врвна Должина : 74. Ве молиме купете ја секоја големина поединечно. 44 Панталони Должина : 92/36. 6-9 Месеци Врвна Должина : 59/23.33 Биста : 113/44.85 Панталони Должина : 85.30 Биста : 123/48. 39 Половината : 85/33. 02 Биста : 86. 12-18 Месеци Врвна Должина : 68/26, 77 Биста : 60/23, 62 Колк : 64/25. 47 Биста : 77. Класичниот кариран дизајн го прави овој комплет за спиење совршен за зимски одмор. 83 Колк : 62/24. 65 Биста : 80.00 Биста : 58/22.

Избор на купувачи..