• Неодамнешно
Сандро Москолони Висконсин Патики Висок Врв
zoom_in

Сандро Москолони Висконсин Патики Висок Врв

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Високата патика Во Висконсин од Сандро Москолони е неопходна опција за оние кои бараат пообичен и стилски машки изглед. Има обложена внатрешна обвивка и кожа, исклучително отпорна и мека.Влошката е развиена за да обезбеди поголема слобода за вашите стапала, затоа има флексибилност 360 технологија. Не се зацврстува со текот на времето, овозможувајќи висока флексибилност и леснотија, нудејќи поголема удобност за вашите стапала и поголема подвижност за вашите денови.Единствениот вискозин, исто така, има технологија и одржливост. Природната гел гума е една од најблагородните компоненти и беше извлечена од неправилно отфрлени гуми, кои беа повторно користени и станаа исклучително отпорни и удобни стапала. Значително подобрување на вашите денови и нашата планета.Моделот го истакнува урбаниот изглед, со секојдневен изглед кој е составен од широки шорцеви, Маици, капи и други додатоци кои го интегрираат стилот на улична облека. И високите патики се одлична опција за завршување на изгледот и останување во мода. Сандро Москолони Висконсин Патики Висок Врв.

Избор на купувачи..