• Неодамнешно
Фер Игра Црвена Бела Сина Знак Форд Камиони Долги Ракави Кошула Патриотски Ф Камион Логото-Кралската Сина-Медиум
zoom_in

Фер Игра Црвена Бела Сина Знак Форд Камиони Долги Ракави Кошула Патриотски Ф Камион Логото-Кралската Сина-Медиум

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова е Автентична И Официјално Лиценцирана Форд Моторна Компанија Графичка. Саемската Игра ја нуди На Маица Со Кратки Ракави и Кошула со Долги Ракави. Дизајнот на форд е на задната страна и мал отпечаток на предните леви гради. Овие се совршени за секој обожавател на форд, официјално лиценцирана облека на форд, љубител на иконската стока на брендот форд и подарок на љубителите на форд. Висококвалитетен памук, мек и удобен за целодневно носење. 100% памук-освен пепел 99/1. Прешрунк тежок памук. Големината на унисекс Одговара и На Мажите и На Жените. Класично вклопување/традиционално вклопување, Американска Стандардна Големина. Погледнете ја табелата со големина на фер ИГРА. Дизајнот е многу потресен . Дизајнот ќе изгледа помал на кошули со поголема големина. Прикажани На Возрасни Мали. Машинско перење ладно со слични бои, најдобро е внатре кон надвор, суво ниско или суво за помалку собирање и за зачувување на графиката од екстремна топлина.

Избор на купувачи..