• Неодамнешно
Замена за 1970-Шевролет Монте Карло Предната Лева Врата Замав Прекинувач
zoom_in

Замена за 1970-Шевролет Монте Карло Предната Лева Врата Замав Прекинувач

DEN 847.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

1970-1988 Шевролет Монте Карло Предната Лева Врата Џем Прекинувач Белешки Вратата Џем Прекинувачи Години : 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988фитс Мотори : оем #с : 391307, 2889084, 3631896, 3746717, 3747289, 4221117, 4221387, 4221709, 4373086, 4373096, 5209851, 5209992, 9839084, 14066671, 20421221, 56020477, 8956000136, 8956000137производ Атрибути : Боја : Црна, Сребрена,Бела Конектор Пол : Машки Конектор Количина : 1 Финиш : Алуминиум, Плика, Гумени Функции : Монтажа На Прекинувач Локација : Тип На Монтажа На Врати : Директен Термин Пол : Машки Термл Количина : 2 Тип На Термин : Големина На Конец На Сечилото - НПТ : 3/8 - Теренски Прекинувач За Заглавување На Вратите Ги Исполнува или Ги Надминува сите владини стандарди за безбедност го надминува квалитетот на дилерот оем : висок квалитет и Гарантирано Одговара На оем #И : 2889084, 3631896, 3746717, 3747289, 4221117, 4221387, 4221709, 4373086, 4373096, 5209851, 5209992, 56020477, 8956000136, 8956000137, 14066671, 20421221, 391307, 9839084 Одговара Изберете : 1970-1988 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..