• Неодамнешно
Кетиј-чн Женска Маица Со Долги Ракави Долги Врвови Од Туника За Жени Паѓаат Секојдневна Облека Со Бели Хеланки, 2XL
zoom_in

Кетиј-чн Женска Маица Со Долги Ракави Долги Врвови Од Туника За Жени Паѓаат Секојдневна Облека Со Бели Хеланки, 2XL

DEN 243.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женска Маица Со Долги Ракави Долги Врвови Од Туника За Жени Паѓаат Секојдневна Облека Со Хеланкипол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : зима. Што добивате : 1 Х жени врвен Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс.Добро изработена со мека, висококвалитетна изработка за правење, не е лесна за брчки, собирање или избледување при перење доколку ги исполнува условите за перење, мека, лесна, но издржлива, пријателска за кожата и дише. Пар со : Опуштена блуза погодна за секоја форма на телото и удобна за носење.Лесно се совпаѓа со хеланки, фармерки, шорцеви и обични чевли со високи потпетици во секојдневниот живот. Прилика : секојдневно носење, плажа, на отворено, состаноци, забави, патувања, одмор и така натаму. Овој врв ќе му ласка на секој тип на тело.Совршена облека за сите сезони. Нега на облека : машинско перење ладно / Рачно перење, сушење суво ниско. Пријателска Услуга : ве Молиме љубезно погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Ако сте помеѓу две големини, ве молиме изберете ја поголемата големина!.

Избор на купувачи..