• Неодамнешно
Хајленд Пердув Мансарда Унгарска Бела Гуска Надолу Јорган 700ТЦ Чиста Памучна Обвивка
zoom_in

Хајленд Пердув Мансарда Унгарска Бела Гуска Надолу Јорган 700ТЦ Чиста Памучна Обвивка

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој производ е направен со премиум и природен материјал, кој може да ви понуди удобен и здрав сон многу години. Куќиште : 700 Броење На Конец( 350x2ply), 100% памук, мазен и мек, одличен дише и супер издржлив. Аголната вратоврска нуди опција да ја ставите вашата омилена покривка за јорган и да го прицврстите јорганот на место. Надолу доказ, парична казна двојно игла остри со сатен кабел цевки. Пополнете содржина : Унгарска Бела Гуска Со Врвен Квалитет Обезбедена Од членовите НА РДС, гарантира дека надолу и пердуви доаѓаат од животни кои не биле подложени на непотребна штета. Моќта на полнење од 750 мансарда гуска надолу кластер обезбедува извонредна изолациона способност да ви овозможи да спиете со максимална удобност што одговара на температурата на вашето тело. Топло, но лесно пондерирано и дише. Изградба на преградна кутија : Без досадно менување или "ладно место". Полнењето е рамномерно распоредено над вас, обезбедувајќи униформа мека површина за мирен сон. Големини и пополнувања : Близнак (64"x88"), Целосна/Двојна (78"x88"), Кралица (88"x90"), Крал (102"x90") и Калифорнија/Супер Крал (110"x100")! Лето, Сите Сезони и Луксузно Пополнување! Направете комбинација која најмногу ви одговара во секоја клима!. Доверба во квалитетот : овој еко-свесен јорган надолу е направен од природни материјали. Професионално дезинфицирани и хипоалергични. Гордо произведен Од Хајленд Пердув, член На Дауновата Асоцијација На Канада Во Канада. 15-годишна гаранција за квалитет.

Избор на купувачи..