• Неодамнешно
Капак За Дупка За Славина Додатоци За Мијалник Од Нерѓосувачки Челик Капак За Капак За Дупки За Дупки За Сапун Декоративен Капак Приклучок За Мијалник За Мијалник
zoom_in

Капак За Дупка За Славина Додатоци За Мијалник Од Нерѓосувачки Челик Капак За Капак За Дупки За Дупки За Сапун Декоративен Капак

DEN 143.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лесен за инсталирање и отстранување,ефикасно спречување на ѓубре и други работи кои паѓаат во цевка за вода,што ќе предизвика сериозни проблеми на крајот., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка ., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка .

Избор на купувачи..