• Неодамнешно
Женски Врвови Летен Обичен Оглавник Без Ракави Лабава Цврста Лента Портокалова
zoom_in

Женски Врвови Летен Обичен Оглавник Без Ракави Лабава Цврста Лента Портокалова

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

KAZXD Жените Блузи Лето Повик Без Ракави Халтер Лабава Солидна Бандо Портокал С. *Ве Молиме,Не Само Упатувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Памучни Бои : Портокалова Големина : Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : Шема На Халтер : Цврстина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европа,Долмансезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Работа, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. [Мода-Едноставен Дизајн] : овој моден врв со убава покриеност во украсот на полите стомакот и долниот дел за да ве доведе во подобра форма. Должината на кошулата е совршена за фармерки!. [Материјал] : овие основни туники врвови е направен од Памук. Тој е многу мек, удобен, растеглив, со мала тежина. Машинско перење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување. [ Натпревар И Пригода] : Секојдневен / Забава/Шопинг/Работа/Спиење/Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Одмор стил. Одлично е со слаби фармерки или хеланки, палто, здолниште, јакна или пар јога панталони. [Големина] : Ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" на левата слика. [Различен Избор] : Обична Супер Удобна Лабава Туника, има повеќе бои и големини достапни за вашиот избор.

Избор на купувачи..