• Неодамнешно
Кафепрес - Тато Девојка Полициски Автомобил Новороденче Боди Тело Костум - Бебе Светлина Боди, Големина Новороденче-Месеци
zoom_in

Кафепрес - Тато Девојка Полициски Автомобил Новороденче Боди Тело Костум - Бебе Светлина Боди, Големина Новороденче-Месеци

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тато Девојка Полициски Автомобил Новороденче Боди Тело Костум - Бебе Светло Боди, Големина Новороденче-24 Месециоваа боди за бебиња е изработена со квалитет и грижа, така што вашето новороденче ќе биде спортски стил секој ден. 100% супер мекиот памук ќе се чувствува одлично на нивната кожа, и удобен и издржлив. Три-предвременото затворање за промена на пелени и грижа за перење во машина ќе биде ветре за мама. Овој производ е направен по нарачка, само за вас! Тато Девојка Полициски Автомобил Новороденче Боди Тело Костум - Бебе Светлина Боди. Овие бебешки боди со кратки ракави се 100% чешлана памучна маичка со прстен за удобност на вашето бебе. Засиленото три предвремено затворање прави пелена да менува ветре. Ромпер дизајни се професионално печатени. Вашиот уникатен дизајн ќе насмее некого со смешни, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои. Сува сува ниска за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Избор на купувачи..