• Неодамнешно
За Volvo XC XC S S S S V Хартија Стил Внатрешни Вентилатор Кабина Филтер За Воздух
zoom_in

За Volvo XC XC S S S S V Хартија Стил Внатрешни Вентилатор Кабина Филтер За Воздух

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

СОСЕМА НОВ ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ ВО КАБИНАТА!Висококвалитетен Резервен Пазар Оваа ставка е Неоригинален дел Компатибилен со следните години и модели : 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Volvo S601999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Volvo S802001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Volvo C702001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Volvo V702003 2004 2005 2006 2007 Xc702003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Xc90note : Елемент За Внатрешни Работи Во Стилот На Хартија За Честички Филтер За Воздух Во Кабината На Кабината (1-Парче)Време На Инсталирање : Помалку Од 5 Минути Локација : Под Dashinterchanges Броеви На Делови : Aq1065atp : Ra-13bosch : P3857fram : Cf8714g.K Индустрии : Cf1049hastings : Af1145mann Филтер : Cu2855micron-Воздух : Vv00141purolator : C45508volvo : 30630752-1wix : 24818tyc : 800013p Oem Број : 30630752-1. Паркслинк : ЦФ0001160. Холандер : .

Избор на купувачи..