• Неодамнешно
жените блузи дозвола под $ ЗАКОН Блузи За Жени Жени Мода Лабава Кружна Печатена Маица Со Кратки Ракави Обична Кошула
zoom_in

жените блузи дозвола под $ ЗАКОН Блузи За Жени Жени Мода Лабава Кружна Печатена Маица Со Кратки Ракави Обична Кошула

DEN 559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме Имајте Предвид Дека Пред нарачката, ве молиме проверете ја табелата со големини; Вашето задоволство е наш врвен приоритет. жените врвови дозвола под 5 5. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина XL X-Големи 10 14 40 118cm/46. Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас. Исто така, може да биде подарок за пријателите, семејствата, колегите, Денот на Мајката, денот на вљубените, Божиќ, Ноќта на Вештерките или за кој било што се грижите.Жените Мода Лабава Кружни Печатени Печати Маица Кратки ракави Обичните Кошула Карактеристики : 1. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. целосно покажувајќи ја вашата секси форма и женствена.●Повеќе колокации + Спарување со јакна, палто, врв, Секојдневни модни панталони, фармерки, хеланки, високи потпетици или други Секојдневни модни чевли за да ја покажете вашата елегантна фигура; доволно разноврсна за да биде лежерна или облечена со накит и ѓердан за шик изглед. Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Жени, Девојка Прилика : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Стил На О-Врат : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големина на Големина.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. женски врвови без ракави женски врвови со долги ракави без граници женски врвови.It кул за носење.Ние секогаш сме подготвени да одговориме на сите прашања што ги имате. жени 3/4 ракав врвови.46 "Ракав : 20см/7.€Соодветна Пригода Тоа е одлично за секојдневно, одмор, патување, забава, вечер, дома, училиште, шопинг, на отворено.

Избор на купувачи..