• Неодамнешно
Кратор Хром Гас Резервоар Рампа Центар Капа Капа Хајабуса Лого Компатибилен Со Сузуки Хајабуса ГСХ1300Р Буса 2011-2012
zoom_in

Кратор Хром Гас Резервоар Рампа Центар Капа Капа Хајабуса Лого Компатибилен Со Сузуки Хајабуса ГСХ1300Р Буса 2011-2012

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подобрете го изгледот на вашиот велосипед со Ова Капаче На Капакот На Централната Подлога За Црн Резервоар за Гас. Ова е капакот што ви треба за да ја скриете плочата за монтирање на резервоарот за гас!*** Карактеристики : *** - Висококвалитетен Капак На Капакот На Капакот На Црниот Резервоар За Гас-Врежано Логото На Хајабуса-Лесна инсталација! Завртки на монтирање на предниот резервоар* * * Спецификации : *** - Боја : Хром-Материјал : Палка Алуминиум-Состојба : 100% Сосема Нов* * * Пакетот Вклучува : * * * - 1x Резервоар Рампа Центар Капак-Инструкции не се вклучени-Компатибилен со Сузуки Хајабуса GSX1300 R Busa 2011-2012 Хром Гас Резервоар Рампа Центар Капа Капа. Материјал : Висококвалитетен Палка Алуминиум. Боја : Хром. Бренд : Кратор® Врежано Логото На Хајабуса. Компатибилен Со SUZUKI Hayabusa GSX1300 R Busa 2011-2012.

Избор на купувачи..