• Неодамнешно
Suleple Industries Vivid Aircraft Pantent Patent Graphic Art Grey Framed Art Print Wall Art, Design By Karl Hronek
zoom_in

Suleple Industries Vivid Aircraft Pantent Patent Graphic Art Grey Framed Art Print Wall Art, Design By Karl Hronek

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 големи : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : авион; Авиони; Возило; Транспорт; Дијаграм, патент, детално. Дизајн од Карл Хронек.

Избор на купувачи..