• Неодамнешно
Фантоскоп меко меко мекото крзно правоаголник перница декоративна капа за фрлање перница со вметнат, 12 20
zoom_in

Фантоскоп меко меко мекото крзно правоаголник перница декоративна капа за фрлање перница со вметнат, 12 20

DEN 191.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие Phantoscope меки меки меки од крзно декоративни перници ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 2 големини (12 "x 20 " и 22 "x 22 ") и 15 бои (беж, сина, розова, зелена, портокалова, сива, жолта, кафе, бела, итн. ). Овие трајни перници доаѓаат со перници и со инсерти или само перници според вашата побарувачка, изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на убавиот изглед на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Перница ги покрива со инсерти. Материјал : Предно изработено од меки faux крзно и грб изработено од мек кадифе. Големина : 12 x 20 инчи/30 x 50 см. Број : Сет на 2. Боја : светло сина. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн.

Избор на купувачи..