• Неодамнешно
Strut It Black Long Side Side Slit Masternity Maxi фустан
zoom_in

Strut It Black Long Side Side Slit Masternity Maxi фустан

DEN 322.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Струт како што мислиш со овој гламурозен црн мајчинство макси фустан. Фустанот се одликува со страничен отвор за допир на секси стил, заедно со долги ракави и деколте со брод. Страна од средината на бутот. Макси должина. долги ракави. деколте со брод. вграден стил. фигура ласкава. удобно вклопување. материјал за истегнување.

Избор на купувачи..