• Неодамнешно
Сет на подароци за пижама за жени и жени плус
zoom_in

Сет на подароци за пижама за жени и жени плус

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Влезете и се пријатни со вашата пижама на Дизни Ејеоре за жени. Сматете се или подарете го ова три парче поставено во супер мек велур. И врвот на долгиот ракав и координативниот пантолона со еластична половината имаат алпско тематско ееоре печатење. Чувајте ги нозете топли со меки чорапи со ееоре. Официјално лиценциран сет за пижама ееоре е машина што може да се мие. 100% полиестер велур; 3-парчен пижама сет; Долг ракав Раглан Топ; Еластична панталона за половината, координативни чорапи; Лиценциран принт на Дизни ееоре; Машина за перење.

Избор на купувачи..