• Неодамнешно
Мејвив emineемина тапацирана софа за патеката, јаглен
zoom_in

Мејвив emineемина тапацирана софа за патеката, јаглен

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Софата со тапацир на патеката Mayview носи утеха и стил на секој дом со својата поддржувачка рамка, кадифен перници и тапацир инспириран од постелнина. Овој тросед е совршен за возрасни. Процесот на склопување без алатки е едноставен и брз следи сеопфатни упатства за да се обезбеди успешно и пријатно искуство. Изберете од три прекрасни бои за да пронајдете совршен додаток на вашиот дом и декор. Завршете го сетот со совпаѓање на Mayview Upolstered Track Arm Loveseat. Достапно во три прекрасни бои : светло сива, светло -кафеава и јаглен. Тапацирот инспириран од постелнина обезбедува чиста естетика која без напор одговара на повеќето декор. Забележете чисто само со топла вода и лесен детергент. Софа мерки 83 x 35 x 37 инчи со капацитет со тежина од 600 фунти . најдобро одговара за возрасни.

Избор на купувачи..