• Неодамнешно
Сет на ватенка на Карлота Медалјон
zoom_in

Сет на ватенка на Карлота Медалјон

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете ја привлечната боја на вашата декор во вашата спална соба со овој трендовски дво-тон кревети со живописна предна и задна цврста шема на бои. Изработено со супер мек микрофибер полиестер, оваа машина што се пее за ватенка е опфатена со срамни. Овој обичен ватенка е шик додаток во секоја спална соба. Ватенката е реверзибилна; Превртете го ќебето за да откриете сосема нова боја и да ја осветлите вашата спална соба. Користете ја оваа моделирана ватенка во современа спална соба како шарена фокусна точка или во еклектична спална соба како стилски, но едноставно парче акцент. Супер меки микрофибер живописни бои. Прекрасен, елегантен медалјонски текстуриран изглед. Реверзибилните се свртуваат кон дополнителна боја. Елегантен и убав дизајн на медалјон. Направено од ултра мек полиестер.

Избор на купувачи..