• Неодамнешно
Чудо на нација Момци со кратки ракави со цврста и шарена маица, 3-пакувања, големини 4- & хаски
zoom_in

Чудо на нација Момци со кратки ракави со цврста и шарена маица, 3-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 144.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Задебелени ленти на мека мета додаваат удар на возбуда во неговата обична гардероба. Три пакувања на чудо на нација го одржуваат удобен и изгледа добро. Се продава исклучиво на и. 3-парчиња сет вклучува : 1 цврста маица со кратки ракави и 2 маици со ленти со краток ракав. Екипаж. Кратки ракави. Цврст тон и ленти за контраст. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Момци. Чудо на нација маици за момчиња.

Избор на купувачи..