• Неодамнешно
Машкиот Georgeорџ Раглан Те, големини S-3XL
zoom_in

Машкиот Georgeорџ Раглан Те, големини S-3XL

DEN 274.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичен мета кој е засекогаш обичен и секогаш кул - може и да собере повеќе од една. Овој Раглан Теј од Georgeорџ е направен во мека и дише ткаенина, што го прави совршен врв да се облече за каква било активност во текот на денот. Стилот на лесен пулвер за носење има одлично истегнување на вратот, што исто така обезбедува максимална удобност за целодневно носење. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Екипажот со внатрешна лента за вратот обезбедува дополнителна удобност спречување на цвест и конец да ја допираат кожата; дише. мека ткаенина; Зашивање на контраст на некои бои. Машка Раглан Те од Georgeорџ.

Избор на купувачи..