• Неодамнешно
BBQ во стилот на Мемфис со свинско полнето бисквит, замрзнат сендвич КТ кутија
zoom_in

BBQ во стилот на Мемфис со свинско полнето бисквит, замрзнат сендвич КТ кутија

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Инспирирани од улиците на Мемфис и пазарите на Шангај, Стрејтер ви носи неочекувани закуски за да ја задоволите вашата потрага по авантура. Ние ги истражуваме урбаните дружења, да бркаме камиони со храна, фестивали за несреќи со храна и јадете многу улична храна? Сите во мисија да создадете Неверојатно-закупец закуски што ќе ги возбудат вашите сетила. Занесени во неочекуваното.

Избор на купувачи..