• Неодамнешно
Никол Милер Младински девојчиња Девојки од глуждот Рамен Rinestones Сандал, големини 11-3
zoom_in

Никол Милер Младински девојчиња Девојки од глуждот Рамен Rinestones Сандал, големини 11-3

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нека вашето малечко изгледа симпатично и софистицирано во пар од овие модни Никол Милер ги затвори петите рамни сандали со детали за каишот на глуждот. Лесно затворање на патент. Целосно веганска конструкција за мир на умот. Зачудувачки изглед, прекрасна вредност. Детали на ринстон. Затворено пети. Затворање на патент.

Избор на купувачи..