• Неодамнешно
Нема граници на текстураниот пуловер на помладиот
zoom_in

Нема граници на текстураниот пуловер на помладиот

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дел Худи, дел џемпер и целосно чудесно, текстуралниот пуловер на границите не се одликува со бујно плетено дизајн за модерно ажурирање на класичен фаворит. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Тежина : средна тежина. Деколте : V-врат со прицврстена аспиратор со влечење. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Ockебови : Ништо. Карактеристики Карактеристики на карактеристиките : Мешани бујни шевови; манжетни со ребрести и полите. Текстурираниот качулка на јуниорите од без граници.

Избор на купувачи..