• Неодамнешно
Лесни улични пумпи за каспери
zoom_in

Лесни улични пумпи за каспери

DEN 598.56

Количина на стоки
check Достапно на барање

Касперот од лесна улица зазема основна пумпа и додава елегантен детал. Дизајнирана со вашата удобност во умот, оваа пумпа ви обезбедува лесна флекс -надворешна боја и великодушно вложена влошка. 2,5 инчи потпетици за фустани. Лесна флекс -надворешна плоча за целодневна удобност. Елегантен дизајн на детали. Класична потпетица за фустани. Подготвена влошка. Тркалезна пети.

Избор на купувачи..