• Неодамнешно
Медисон Ланфорд Гроздобер Геометриски подрачје, сино жолта, плоштад 5 '5'
zoom_in

Медисон Ланфорд Гроздобер Геометриски подрачје, сино жолта, плоштад 5 '5'

DEN 1242.56

Количина на стоки
check Достапно на барање

Трајно моќност се наomираше со употреба на трајни предиво од полипропилен синтетичка мешавина за лесна нега, долготрајна брилијантност. Пакувањето и превозот на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; Овие површински бранови не се несовршености или штети и постепено ќе се повлекуваат; Задното тркалање или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на набори во килимот во вашата област; Дозволете изобилство ти.

Избор на купувачи..