• Неодамнешно
Ела Самани жени плус големина широка лента за нозе
zoom_in

Ела Самани жени плус големина широка лента за нозе

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Еден ден на сонце никогаш не изгледаше толку стилски. Панталоните со широко нозе на Ела Самани работат како шик прикривање или како модна облека со вашата омилена мета. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Сите чипка; Поставени шорцеви. Широка силуета на нозете. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Ела Самани широки панталони со чипка за нозе за жени со плус големина.

Избор на купувачи..